Počet položek: 0 0,- CZK
LEVNÉ OBKLADY A DLAŽBY

Obchodní podmínky

Nabízený sortiment

Nabízíme zde část sortimentu z naší standardní nabídky, zejména zlevněné obklady a dlažby. 
U obkladů a dlažeb uvádějte vždy objednávané množství v kartonech, na které je objednané množství automaticky přepočítáváno, doporučujeme také připočítat 10-15% na prořez. U výprodejového zboží mohou obaly jevit známky opotředení, zboží je však plně funkční a odpovídá platným normám.

Vytvoření objednávky

Objednat zboží a platně uzavřít kupní smlouvu si může kupující prostřednictvím internetového obchodu nebo emailem. Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. dodací adresu, fakturační údaje atd.).
Objednávka kupujícího a kupní smlouva je uzavřena okamžikem jejího odeslání. Prodávající může odstoupit od smlouvy a odmítnout objednávku v případě doprodání skladové zásoby nabízeného zboží.
 

Doprava, odběr zboží

Dopravíme Vám zboží kamkoliv po celé České Republice. Obvykle jsme schopni ho doručit do 5 pracovních dnů ode dne doručení objednávky. Větší množství jsme schopni zajistit v rámci smluvních přeprav po dohodě na e-mailové adrese objednavky@anytrade.cz
Osobní odběr je možný v provozovně na adrese Zagarolská 316, Nelahozeves 277 51, 08.00-15.00.

Platební podmínky a EET

Při nákupu máte možnost výběru z následujících způsobů platby:

v hotovosti ( při osobním odběru v provozovně v Nelahozevsi )

dobírkou ( při převzetí dodaného zboží )

bankovním převodem ( předem na účet )

Ceny v našem e-shopu jsou uvedeny včetně DPH a mohou se lišit od cen v kamenné prodejně.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Vrácení zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě levneobkladyadlazby.cz lze dle zákona vrátit do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. K tomu je však třeba splnit některé podmínky. Mezi ně patří, že zboží musí být:

nepoškozené

zabaleno tak, aby bylo schopné přepravy ( nejlépe v původním obalu ).

se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány.

vráceno v termínu stanoveném zákonem, popř. prodlouženém obchodníkem.

V případě zájmu o odstoupení od smlouvy nás kontaktujte na telefonu 737 289 282 případně e-mailem na objednavky@anytrade.cz, kde s Vámi domluvíme všechny náležitosti.

Cenu lze snížit o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním a manipulací. Prodávající hradí náklady na nejlevnější dopravu při doručení, poštovné při vrácení zboží hradí kupující.
  

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetových stránek a elektronického obchodu levneobkladyadlazby.cz prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.
Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak mailem nebo telefonicky.

Doplňující informace

Veškeré obrázky použité na internetových stránkách jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Skutečné rozměry některých výrobků se mohou od deklarovaných lišit v rámci příslušných norem. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu technických parametrů bez předchozího upozornění.
Provozovatel e-shopu má právo na změnu cen a změnu v nabídce zboží bez jakéhokoliv předchozího písemného nebo jiného upozornění.

Internetový obchod levneobkladyadlazby.cz je provozován společností Anytrade, spol. s r.o.,sklad Nelahozeves, Zagarolská 316, Nelahozeves 277 51.

DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN

1.1.      Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

1.2.      Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.

1.3.      K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz


 

Copyright © levneobkladyadlazby.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© levneobkladyadlazby.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace