Počet položek: 0 0,- Kč
LEVNÉ OBKLADY A DLAŽBY

DESATERO

DESATERO - doporučení výrobce keramických obkladových prvků

DESATERO

1. Při přejímce výrobků jednoho druhu se přesvědčte, že v kolonce odstín a rozměr na všech obalech jsou uvedeny shodné údaje.

2. Doklad o zakoupení zboží a originální obaly od výrobků pečlivě uschovejte.

3. Zakoupili jste si přírodní keramický výrobek, který může vykazovat kolísání v odstínu a designu, a proto výrobce nazaručuje, že odstín prodávaného výrobku je úplně shodný s prezentací (v katalogu, na internetu nebo se vzorky vystavenými v prodejně). Zkontrolujte si proto před zabudováním fyzický vzhled výrobku, zda odpovídá Vašim představám.  U řady výrobků je kolísání jejich odstínů a vzorů designu záměrné, proto výrobce doporučuje výrobky před použitím - zabudováním namíchat z několika obalových jednotek.

4. Výrobce upozorňuje, že se jedná o výrobek, kde při deklarované 1. jakosti se může vyskytovat až pětiprocentní průnik defektních výrobků. Části těchto výrobků lze použít řezáním k doladění, vyplnění celkové plochy pokládky nebo obložení. Doporučuje proto kupovat minimálně o pět až deset procent výrobků víc, než je předpokládaná plocha pokládky (obložení), a to z důvodu předpokládaného "prořezu" a také pro případ dalších stavebních úrav nebo oprav.

5. Neupotřebené obkladové prvky uschovejte pro případnou potřebu při možných dalších následných stavebních úpravách. Docílíte tím toho, že budete mít zaručen jejich shodný barevný odstín a design s prvky již instalovanými.

6. V případě jakékoliv pochybnosti zjištěné při pokládce keramických obkladových prvků přerušte práci a kontaktujte prodejce, kde jste zboží zakoupili.

7. Používejte pouze ověřené a doporučované materiály (lepidla a spárovací hmoty) obvykle používané pro zabudování keramických obkladových prvků a pracujte podle pracovních instrukcí uvedených v jejich návodech.

8. Pro údržbu keramických obkladových prvků nepoužívejte agresivní čistící prostředky s koncentrovaným obsahem louhů, kyselin, nebo jiné chemické látky a neznámé přípravky. Pro údržbu výrobků jsou určeny obvyklé čistící prostředky doporučené podle místa a způsobu užití.

9. Podlahové keramické obkladové prvky s deklarovanou hodnotou protiskluznosti vyžadují zvýšenou péči při jejich údržbě.

10. Pro venkovní instalace používejte pouze obkladové prvky s deklarovanou odolností proti působení mrazu.

 

  Vážený spotřebiteli,

Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost. Proto doufáme, že tyto informace budou pro Vás pouze zdrojem užitečných informací.

 

Copyright © levneobkladyadlazby.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© levneobkladyadlazby.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace